مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی

ما در این قصد داریم تا مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی را برای شما بازگو کنیم برای مطالعه این مطالب تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید

مرحله اول : ابتدا باید ایده پردازی کنیم و بعد از مرحله ایده پردازی باید درباره ایده ای که داده ایم تحقیق کنیم تا ایده هایمان به نتیجه برسد.

مرحله دوم : در مرحله دوم باید یک فیلم نامه مشخص و سناریوی قدرتمندی داشته باشد.

مرحله سوم تولید: در مرحله تولید ما ساخت انیمیشن و دوبله را به عهده داریم

مرحله چهارم : مراحلی که بعد تولید باید انجام شود شامل تدوین، موشن گرافیک، جلوه های ویژه، موسیقی متن و صداگذاری است.

مرحله پنجم ساخت ویدئو : و در مرحله آخر ما باید ویدیویی که سازمان دهی کردیم را تولید کنیم

همانطور که مشاهده می‌کنید، ساخت تیزر تبلیغاتی، زمان، استعداد، تلاش بی‌وقفه و تبحر بسیار زیادی لازم دارد. علاوه بر همه‌ی این موارد استدلال مناسب و قوی در هر مرحله از پروژه کاری بسیار مهمی است. با توجه به نکاتی که در بالا گفته شد، در ادامه تعدادی از عوامل موثر در ساخت تیزر تبلیغاتی را برای شما می آوریم تا درباره موضوعاتی که گفته شد یک استدلال قوی برای شما ارائه دهیم.

ساخت تیزر تبلیغاتی

نیاز های اولیه ساخت تیزر تبلیغاتی

اگر شما فیلم برداری زنده را به عنوان سبک ویدیوی خود انتخاب کنید و چه انیمیشن را، بدون شک این موضوع بر روی هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی تاثیر دارد. علاوه بر اینکه ساخت تیزر تبلیغاتی شما هزینه خاص خودش را دارد، ساخت انیمیشن ها نیاز به تبحر و انرژی متفاوتی دارد. ساخت بعضی از انیمیشن ها بسیار ساده است و زمان خیلی کمی برای ساخت شان مورد نیاز است و این درحالی است که ساخت بعضی از انیمشین ها کار بسیار پیچیده و طراحی آن نیاز به به یک متخصص دارد.

فیلم برداری به صورت زنده هم شرایط خودش را دارد، هزینه فیلم برداری به صورت زنده به عواملی مانند مکان، هزینه گروه فیلم برداری، تعداد دوربین های مورد نیاز و هزینه استخدام بازیگران (در صورت نیاز) بستگی دارد.
در کل پروژه فیلم برداری هرچقدر بزرگتر باشد و سنگین تر باشد هزینه بیشتری به همراه دارد.
هزینه ساخت یک ویدیو با یک بازیگر در یک مکان مشخص، قاعدتا هزینه زیادی به همراه ندارد.
و این نکته را باید در نظر داشته باشید که که ترکیب سبک ها هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی را در نهایت به طور چشم گیری افزایش می دهد.

  • انیمیشن تخته سیاهی
  • انیمیشن دو بعدی
  • انیمیشن دو و نیم بعدی با شخصیت های کارتونی
  • انیمیشن سه بعدی
  • لایو اکشن (از ویدیوهای قدیمی)
  • لایو اکشن (فیلم برداری شده)

طول ویدیو

طول ویدیو نکته ای بسیار تاثیر گذار در هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی است. طول ویدیو یک مبحث پیچیده است چون یک ویدیو طولانی اما ساده می تواند هزینه کم تری نسبت به یک ویدیوی کوتاه حرفه ای داشته باشد. برای مثال فیلم برداری از یک گفت و گوی ساده چند دقیقه ای با ویرایش آن بسیار کم هزینه تر از یک تیزر تبلیغاتی ۳۰ ثانیه ای است. ما همیشه پیشنهاد می کنیم ویدیو های خود را تا زمانی که تمام اطلاعاتی را که شما می خواهید به مخاطب منتقل کنید در بر بگیرد، به کوتاه ترین حالت ممکن بسازید.

برای دیدن مطالب بیشتر به صفحه وبلاگ ما سر بزنید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟