کدام روش تبلیغات موثر است

تبلیغات موثر

یکی از روش های داشتن تبلیغات موثر فریب ندادن خود است

یکی از موانعی که باعث می‌شود تبلیغات موثری نداشه باشیم این است که خودمان را فریب می‌دهیم
باورمان بر این است که می‌دانیم تبلیغ خوب چه نوع تبلیغی است و نیازی به مشورت دیگران در تبلیغات نداریم. آژانس های تبلیغاتی خیلی خوب می‌دانند قوانین تبلیغاتی چیست و خیلی راحت می‌توانند رقبای شما را انالیز کنند.

ولی ما نمی‌توانیم این ادعا را داشته باشیم که با دیدن یک تبلیغ بگوییم که این اگهی موثر واقع شده یا نه
به عقاید و نظرات کسانی که درباره تبلیغات تخصصی ندارند هیچگاه نمی‌توان استناد کرد و این کار یک فعالیت تخصصی است و باید با افرادی که در این مسیر تخصص دارند مشورت کنیم و نظرات انها را بپرسیم.

تبلیغات موثر
تبلیغات موثر

تبلیغات موثر و رابطه ان با گسترش کسب و کار

یکی دیگر از مواردی که ما فکر می‌کنیم تبلیغات موثر نداریم میزان فروشمان است یعنی در شاید در روزهای اولیه فروش خوبی داشته باشیم یا برعکس. تنها در صورتی که فروش بلافاصله پس از تبلیغات و بدون اثرپذیری از عوامل دیگر اتفاق بیفتد، می‌توان این باور را تأیید کرد. ما برای اینکه تبلیغات موثری داشته باشیم باید به جز تبلیغات به عوامل تکمیل کننده دیگری نیز تکیه کنید . از سوی دیگر تبلیغات ما معمولا در ساعات اولیه تبلیغات اثر گذاری ندارد و باید  صبور باشیم گاهی چند هفته و یا گاهی چندماه بعد این تبلیغات اثر خود را شنان می‌دهد.
همچنین این نکته را باید در نظر داشته باشید که تبلیغات علاوه بر اینکه فروش بسیار خوبی برای شما به همراه دارد گاهی اوقات بعد از چند وقت از، که از تبلیغات شما بگذرد به فراموشی سپرده می‌شود و دیگر فروش شما مثل روزهای اول نیست.

تبلیغات موثر
تبلیغات موثر

نکاتی که در تبلیغاتتان باید در نظر داشته باشید

شرکت شما و یا مجموعتان باید امادگی لازم در پوشش تبلیغات و یا پشتیبانی مناسب را باید داشته باشد تا یک تبلیغات موثر را داشته باشید.

اگر شرکت و یا مجموعه شما از لحاظ ظاهر و دکوراسیون زیبا و دارای محیط آرامی نباشد، تعداد افرادی که می‌خواهید به مشتری دائم تبدیل کنید پایین آمده و بدون شک بازده مناسبی نخواهید داشت.

لذا در اولین مرحله به عنوان اولین نکته، شما بایستی فضای سازمانتان و محیط سازمان تان را در حد ممکن آراسته و حرفه‌ای کنید.

آشفتگی هایی که درون شرکت و یا مجموعه شما وجود دارد کثیفی ها، نامرتبی ها، همه اینها باید از بین بروند. برای رفع این مشکل پیشنهاد می کنم حتما یک فردی که در شرکت شما نیست را بیاورید و درخواست بکنید تا به عنوان یک مشتری، مجموعه شما را انالیز کند و ایرادات شرکت را ه شما بگوید و انهارا برطرف کنید، این کار از سمت خود شما هیچگاه امکان پذیر نیست زیرا شما با ان فضا اشنا هستید  و به انجا عادت کرده اید و نمی‌توانید ایرادات خود را بگیرید.

اما یک فردی که خارج از محیط کاری شما است حتما ایرادات بیشتری را نسبت به شما می‌بیند و این امر به حدی مهم است که شما در صورت نیاز از یک متخصص دکوراسیون استفاده کنید. برای داشتن تبلیغات موثر خیلی از کارهای تکمیلی وجد دارد که باید انها را رعایت کنید برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به مجموعه حیطه نما گستر سر بزنید تا با فنون بیشتر درباره کسب و کارتان اشنا شوید.

برای خواندن مقالات بیشتر می‌توانید به مقاله تبلیغات رایگان تلویزیون سر بزنید

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟