مزایای تبلیغات مترو

مزایای تبلیغات مترو

مزایای تبلیغات مترو

از مزایای تبلیغات مترو فضای داخل است فضای داخلی واگن های مترو یکی از بهترین مکان ها برای تبلیغات است و کاربرد بسیار زیادی دارد. در داخل واگن ها افراد بسیاری هستند که می‌توانند در طول مسیر تبلیغات شما را ببینند. بنر های کوچک و معمولی از بهترین گزینه ها برای تبلیغات است که توجه بسیاری را می‌توان به وسیله این تبلیغات به خود جلب کرد.
علاوه بر تبلیغات روی دیواره مترو با استفاده از بنر ها تبلیغاتی، تبلیغات دستگیره های مترو نیز یک روش مرسوم و با بازدهی مناسب است که هر چقدر خلاقانه تر انجام شود توجهات بیشتری را به سمت خود جلب می‌نماید.

مزایای تبلیغات مترو و در ج اگهی روی بدنه

طول یک قطار شهری تقریبا برابر 100 متر است. 5 واگن 20 متری با ارتفاع تقریبی 3.7 متر که مترو را به یک مکان بسیار مناسبی برای تبلیغات محیطی تبدیل کرده است.

همان‌طور که در مقاله تبلیغات مترو در تهران گفته شد روزانه بیش از 3 تا 4 میلیون با مترو شهری سفر می کنند و قطار هایی که در مترو هستند بسیاری محیطی است که انواع افراد از کوچک تا بزرگ گرفته در انجا رفت و امد می‌کنند که از این افراد در سکو ها منتظر قطار می‌مانند
تبلیغات روی بدنه مترو یکی از مهم‌ترین عوامل تبلیغاتی است که توجه خیلی از افراد را به خود جلب می‌کند و مطمئنا برای کسب و کار شما سودمند است.

مزایای تبلیغات مترو
مزایای تبلیغات مترو

تبلیغات سکو ها

ساختمان ایستگاه مترو یک محیط بسیار گسترده است که دارای بخش های مختلفی می باشد.

از زمانی که وارد مترو می‌شویم و یا از پله برقی بالا و یا پایین می‌رویم در انجا با دیواره های کنار پله برقی مواجه خواهیم شد که یک فضای بسیار مناسب برای درج اگهی و بنر زدن برای تبلیغاتمان است
مزایای تبلیغات مترو تا همین جا تمام نمی‌شود و اگر از دیگر مزایای تبلیغات مترو بگوییم این است که ببعد از اینکه از پله ها رد شویم به گیت های وروردی و خروجی خواهیم رسید و دیواره گیت ها یک مکان بسیار مناسب برای تبلیغات با بنر کوچک است
بعد از اینکه از پله ای برقی بگذریم و بعد از دیدن چندین فضای مورد های تبلیغاتی به سکو های انتظار خواهیم رسید که می‌توان گفت منیع اصلی تبلیغات انجا هستند  که دارای دیوار های بلندی هستند که یک فضای مناسب برای بنر های بزرگ و تبلیغاتی هستند که از مزایای تبلیغات مترو به حساب می‌ایند.

مزایای تبلیغات مترو
مزایای تبلیغات مترو

تبلیغات داخل واگن مترو

فضای داخلی مترو یک فضای بسیار مناسب برای تبلیغات محیطی هستند که توان جذب مخاطب بسیار بالای را دارند. از دیگر مزایای تبلیغات مترو رفت و امد اهسته مردم است که کمک بسیار زیادی به اثر گذاری تبلیغات شما می‌کند .در واگن های تبلیغاتی استفاده از بنر های کوچک و عمدی یک پیشنهاد مناسب برای تبلیغات به حساب می‌آیند.
علاوه بر اینکه از تبلیغات روی بدنه مترو می‌توانیم استفاده کنیم، از تبلیغات دستگیره های مترو نیز استفاده بسیار مناسبی می‌توان داشت دستگیره های مترو نیز یک روش مرسوم و با بازدهی مناسب است که هر چقدر خلاقانه تر انجام شود توجهات بیشتری را به سمت خود جلب مینماید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟