تبلیغات رایگان تلویزیون

تبلیغات-رایگان-تلویزیون

تبلیغات رایگان تلویزیون

چند وقتی است که در کانال های صدا و سیما خبری مبنی بر پخش تبلیغات رایگان تلویزیون نمایش داده می‌شود که عنوان این خبر این است «طرح تشویقی پخش آگهی رایگان تلویزیونی و رادیویی» این طرح با هدف گسترش بیشتر اشتغال و حمایت از تولید کنندگان ایرانی در بخش فروش و یا خدماتی است که تولید کننده ارائه می‌دهند به راه افتاده است این حرکت از سوی صدا و سیما کمک بسیار زیادی به فروشندگان و یا کسانی که صاحب و کسب و کار خود هستند می‌کند و مسلما کسب و کارشان را بسیار قوی تر و گسترده تر خواهد کرد.

تبلیغات به صورت رایگان چه هدفی دارد

صاحبان مشاغل و خدمات برای استفاده از این تبلیغات می‌توانند تیزر های تبلیغاتی طراحی کرده برای تهیه و درست کردن این تبلیغات و حمایت از این طرح برای گسترش بیشتر به کسب و کار خود و کمک به تولیدات ملی، با اعتماد به ما طراحی تبلیغات و یا تیزر های خود را به مجموعه حیطه نما سپرده و خدماتی به ما سپرده اید را به خوبی هرچه تمام تر دریافت کنید.

طرح تبلیغات تلویزیون

این طرح با هدف حمایت از کالا و خدمات ایرانی که با نظارت و انجام اداره کل صدا و سیما صورت می‌گیرد طراحی شد و حالا در حال توسعه ی این طرح است.
این برنامه در مقدمه آن به نامگذاری سال ۹۶ با عنوان «اقتصاد مقاومتی- تولید- اشتغال» اشاره شده است.

برای تولید تبلیغات چه اقداماتی باید انجام داد

 • برای تولید تبلیغات رایگان تلویزیون حتما باید تبلیغات خود را به کسی که دارای پروانه کسب این کار است بسپارید که مجموعه حیطه نما دارای این پروانه است که خود یک مزیت مهم برای این مجموعه به حساب می‌آید که با اطمینان خاطر می‌توانید تبلیغات خود را به ما بسپارید.
 • برای دریافت تبلیغات رایگان تلویزیون مدارک و مشخصات مهمی لازم است که شما مخاطب عزیز برای دریافت این اطلاعات می‌توانید با شماره تماس های موجود در سایت تماس بگیرید.
 • مجموعه حیطه نما با دریافت برخی از اطلاعات کارهای تکمیلی مورد نیاز برای تولید و تهیه تبلیغات رایگان تلویزیون، را برای شما انجام می‌دهد که این پروسه کار زمان بر و قاعدتا وقت گیر است که به مجموعه ما برخی از مسئولیت های مهم قبیل همین وظایف را برای شما انجام میدهد.
تبلیغات رایگان تلویزیون
تبلیغات رایگان تلویزیون

برخی از مزایایی که باعث می‌شود تبلیغات خود را رایگان انجام دهیم

 • برخی از مدیران کسب و کار با بررسی این فرصت کم نظیر توانستند قدرت و توانایی فروش و خدمات خود را بالا ببرند و این فرصت غیر قابل تکرار را از دست ندادند و با پیگیری بالا و انجام برخی از مهم ترین اقدامات توانستند نتیجه این عمل خود را بگیرند و حضور خود را برای اولین بار در رسانه ملی ایجاد کنند و  توانایی رقابت خود با دیگر رقبا محک بزنند و یک عصر جدید در کسب و کار خودشان ایجاد کنند و امور خود را بسیار متحول کنند.

از دیگر ویژگی های تبلیغات تلویزیون

 • برخی از این مجموعه های با توجه به تبلیغات رایگان تلویزیون این طرح را از دست ندادند و با هزینه ای مقرون به صرفه و و بودجه ای اندک کسب و کار خود را رونق بیشتر بخشیدند و از فرصتی برایشان مهیا شده بیشترین بهره را بردند و در اصل برنده اصلی این رقابت کسانی بودند که از این طرح استفاده کردند.
 • با این حال بودند صاحبان مشاغلی که قدر این فرصت گرانبها را ندانستند و به راحت از این فرصت گذشتند و یا به احتمال زیاد قیمت ریالی واقعی این چنین فرصت مهمی را درک نکردند و پیگیری های مربوطه را انجام ندادند و دور از رقابت مسلما جا ماندند.

هنوز هم دیر نیست

و حالا شما مخاطبان عزیز برای دریافت این فرصت هنوز هم دیر نیست و می‌توانید با مراجعه به مجموعه حیطه نما تبلیغات رایگان تلویزیون خود را انجام داده و این فرصت عالی بهرمند شوید.

چرا باید تبلیغات انجام دهیم

حمایت از کالای ایرانی یک طرح بسیار مهم در راستای پیشبرد اهداف ملی است در توليدات ملی علاوه بر اینکه باید به منابع مالی توجه داشت همانطور باید توجه بسیار زیادی هم به نیروی انسانی کرد زیرا نيروی کار انسانی از مهم ترین، ارزشمند ترین و با ارزشترین عامل در ایجاد و تولید یک محصول ملی است و در غیر این صورت هیچ عامل دیگری نیز نمی‌تواند یک محصول بدون نيروی انسانی متخصص،خلاق و یک ایده پرداز قوی، را تولید کند و اهداف را هرچه بهتر به جلو ببرد و به نتیجه برساند.

نیروی انسانی چه تاثیری در کسب و کار ما دارد

نیروی انسانی متبحر و خلاق یک تضمین مطمئن برای تولید یک محصول با کیفیت ملی است زیرا نیروی کار متخصص علاوه بر تولید یک محصول قدرتمند، توان تولیدات داخلی را بسیار بالا می‌برد و در نتیجه کمک بسیار زیادی به کشور می‌کند.

تبلیغات رایگان تلویزیون
تبلیغات رایگان تلویزیون

شما چگونه می‌توانید به این طرح کمک کنید

و حالا شما تولید کنندگان برای حمایت از تولید ملی دیگر نیازی نیست هزینه های هنگفتی را انجام دهید فقط نیاز است با مراجعه به مجموعه ما با برقراری ارتباط با شماره های تماس تبلیغات رایگان تلویزیون خود را انجام دهید و با پیگیری از این طرح هم کسب و کار خود را گسترش دهید و به خودتان قدرت ببخشید و هم حمایت خود را از این طرح اعلام کنید.

چرا باید تبلیغات تلویزیونی انجام دهیم

فرصتی برای صنعت تبلیغات ایران

همانطور در ابتدای تبلیغات رایگان تلویزیون در این مقاله اشاره شد، در سال های اخیر به دلیل رکودی که در بازار ایجاد شده و صاحبان کسب و کار در ایام کرونا ضربه ای بسیار مهلک به کسب و کارشان خورد و همین موضوع باعث بیکاری حتی بسیاری از مشاغل شد و در این بین طرح تبلیغات رایگان تلویزیون به کمک صاحبان مشاغل آمد کمک بسیاری برای رونق دوباره آنها کرد. طرح تبلیغات رایگان تلویزیون شرایطی را بوجوود آورد که عوامل تولید تبلیغات –نیروهای ثابت و فریلنسرها، دوباره از این طرح استفاده کنند و به کسب و کارشان رونق دوباره ای ببخشند.

تبلیغات رایگان تلویزیون
تبلیغات رایگان تلویزیون

آیا هزینه ساخت تیزر هم رایگان است

خیر، در برخی از شرکت ها و یا صاحبان مشاغل به این فکر می‌کنند که اگر تبلیغاتشان به صورت رایگان پخش می‌شود ساخت تیزر تبلیغاتی آنها نیز رایگان و یا قیمت بالایی ندارد، این طرز تفکر کاملا اشتباه است زیرا فرصت پخش رایگانی در اختیار ما گذاشته شده است را باید به خوبی استفاده کنیم و مقدار مبلغی را که می‌خواهیم برای تبلیغات تلویزیونی پرداخت کنیم در عوض یک تیزر خوب و با کیفیت بالا می‌سازیم.

تبلیغات چه تاثیری چه فرصتی برای کسب و کار ها بوجود اورد

طرح تبلیغات رایگان تلویزیون فرصتی است که در اختیار مشاغل گذاشته شده و ارزشی برابر هشتصد میلیون تومان دارد و ما باید از این فرصت استفاده کنیم و در عوض یک تیزر تبلیغاتی با کیفیت بالا درست کنیم.
شما می‌توانید برای ساخت تبلیغات رایگان تلویزیون به مجموعه حیطه نما اطمینان کرده و این مسئولیت را به عهده ما بگذارید.

هزینه تولید تبلیغات تقریبا چقدر است

در دنیای تبلیغات به صراحت یا در چند دقیقه نمی‌توان گفت تهیه و تولید یک تبلیغات تلویزیونی چقدر هزینه بر می‌دارد زیرا هر تبلیغ بسته به نوع کار خود دارای یک هزینه متفاوت است. از مواردی که می‌توان آن را به عنوان عوامل تمایز تیزرها بین یکدیگر خواند تعداد بازیگران، سناریوی اختصاصی و به نوع بازیگر بستگی دارد که هزینه آن بازیگر چقدر است ( از این جمله که خواهیم گفت متعجب نشوید زیرا حتی بازیگرانی که در تبلیغات صرفا حضور دارند هم هزینه به خصوص خود را دارند) در تهیه و تولید یک سناریو با کمترین کیفیت حداقل باید 4 میلیون تومان هزینه را در نظر داشته باشید و دیگر هزینه ها بستگی به لوکیشن و جلوه هایی که در این تبلیغات استفاده می‌شود دارد.

تبلیغات رایگان تلویزیون
تبلیغات رایگان تلویزیون

چگونه تبلیغات رایگان تلویزیون انجام دهیم

برای انجام تبلیغات رایگان تلویزیون خود حتما باید به این مورد توجه داشته باشید که این تبلیغات توسط شرکت هایی که مجوز های مورد نظر را دارند انجام می‌شود و همانطور که می‌دانید کسانی که می‌خواهند تبلیغی را انجام دهند با صدا و سیما تعاملی ندارند و این تبلیغات را شرکت هایی که مجوز های لازم را دارند انجام می‌دهند.

تبلیغات را به شرکت های تبلیغاتی بسپاریم

البته، این نکته را باید در نظر داشته باشیم سپردن این تبلیغات به شرکت ها کار را برای ما خیلی راحت تر می‌کند و خیلی راندمان کار ما را بالاتر می‌برد و از طرفی دیگر این شرکت ها آگاهی مورد نظر را دارند و شما را برای تکمیل مدارک مورد نظر راهنمایی می‌کنند و در این پروسه همراه بسیار خوبی برای شما خواهند بود و این شرکت ها قابلیت این را دارند که محتوا و یا تبلیغات را طوری را برای شما بسازند که طبق استاندارد های تلویزیون باشد و شرکت حیطه نما گستر  یکی از بزرگترین شرکت های تبلیغاتی است که شما می‌توانید با اطمینان به مجموعه تبلیغات رایگان تلویزیون خود را به ما بسپارید.

تبلیغات رایگان تلویزیون
تبلیغات رایگان تلویزیون

نکاتی درباره تبلیغات رایگان تلویزیون

پخش هرگونه آگهی در کانال های تلویزیونی تبلیغاتی مجاز است و عملا محدودیتی برای تیزر های تبلیغات رایگان تلویزیون گذاشته نشده و تبلیغات خود را بدون هیچ گونه محدویتی می‌توانید در تلویزیون به نمایش بگذارید.

مبلغ قرارداد تبلیغات رایگان تلویزیون برابر با مبلغ حقوق و مزایای پرداختی که شرکت های تولید کننده برای آن تعیین می‌کنند است، که 60 درصد آن در تلویزیون و 40 درصد در رادیو می‌توان تبلیغات را به نمایش گذاشت. البته این نکته لازم به ذکر است که اگر بخواهیم از 100 صد در صد آن بهره‌برداری کنیم فقط امکان تبلیغات رادیویی را داریم.

از دیگر نکات تبلیغات رایگان صدا و سیما

طبق آخرین آمار های گفته شده حداکثر بودجه برای تبلیغات رایگان تلویزیون 20 میلیارد تومان است.

محلی که تبلیغات رایگان در آن انجام می‌شود کاملا رایگان است و مبلغی برای آن پرداخت نمی‌شود و شرکت های تولیدکننده فقط بابت ساخت یک تیزر تبلیغاتی و مشاوره از شما مبالغی را دریافت می‌کنند که مشاوره در مجموعه ما رایگان است و شما می‌توانید از این امتیاز در کانون تبلیغاتی حیطه نما گستر به صورت رایگان برخوردار شوید و استفاده کنید.

تبلیغات رایگان تلویزیون
تبلیغات رایگان تلویزیون

مدارک لازم برای شرکت در طرح تبلیغات رایگان تلویزیون

 •  روزنامه رسمی
 • اساس نامه شرکت
 • ثبت نام تجاری
 • پروانه بهره برداری
 • تعداد کارکنان تایید شده توسط تامین اجتماعی
 • از مهم ترین نکاتی که باید آنرا را داشته باشید این است که شما یک شرکت تبلیغاتی مانند: انتشاراتی، آژانس مسافرتی، مجتمع تجاری و … باشید زیرا از قوانین تبلیغات رایگان تلویزیون این است انجام تبلیغات یک شخص را نمی‌پذیرد و حتما باید یک شرکت باشید.
 • در حالی که فقط در حد خبرگذاری و نمایش در کانال های تلویزیونی انجام می‌شد، که شبکه «ایران کالا» قبل از نهایی شدن این تصمیم فعالیت خود را آغاز کرد و چندین ماه در این زمینه فعالیت داشت و تبلیغات برخی از کسب و کارها  و صاحبان مشاغل به صورت رایگان در این شبکه به روی آنتن می‌رفت که این یک گام اساسی برای این طرح بود.

 

تبلیغات رایگان تلویزیون
تبلیغات رایگان تلویزیون

تاثیر این نوع تبلیغات بر کسب و کار شما چیست

اینکه شما از تبلیغات رایگان تلویزیون استفاده کنید مسلما تاثیر بسیار زیادی در آینده کسب و کاری شما خواهد داشت و اینکه شما برای صرفه جویی بیش از حد، تبلیغات و ساخت تیزر خود را هم ارزان قیمت در نظر بگیرید ممکن است تبلیغات شما، بازدهی و تاثیری نداشته باشد و ضرر های بسیاری برای شما به بار بیاورد. برای جلوگیری از این امر کافی است تا همین امشب تبلیغات تلویزیون را رصد کرده و بهترین تبلیغات را از بین آنها انتخاب کنید و الگوی ساخت تیزر خود را از آن بردارید و یک آگهی تاثیر پذیر و با کیفیت بالا را بسازید.

آگاهی بیشتر درباره تبلیغات رایگان تلویزیون

تا اینجای مقاله ما درباره قیمت و ساخت تیزر صحبت کردیم. در برخی از تبلیغات تلویزیون نوسانات پخش در ساعات مختلف گوناگون است. پخش تیزر و محتوای تبلیغی بسته به شبکه، برنامه و ساعت پخش از ثانیه‌ای ۱ تا ۷ میلیون تومان هزینه دارد. هر آنچه که لازم به گفتن نیست و تبلیغات ثانیه ای 7 میلیون تومان قاعدتا قبل از برنامه های پر ببیننده پخش می‌شود.

کرونا چه تاثیری بر کسب و کار ها گذاشت

دقیقا از شروع ویروس کرونا، صدا و سیما نهایت تلاش خود را کرد تا همه ی کسانی که اقدام به انجام تبلیغات تلویزیونی کردند را تحت پوشش خود قرار دهد این کمک تا حدی بود که وزارات بهداشت، وزارت آموزش و پرورش و .. از سوی همراه اول وارد این میدان شدند تا کسب و کارهای مجازی را رونق دهند.
اختصاص ویژه برنامه سال تحویل شبکه یک سیما به جشنواره خرید بهار ۹۹، تبلیغات رایگان تلویزیون و سازنده این تیزر های تبلیغاتی و حتی جوایز نفیسی برای این تبلیغات در نظر گرفتند و این جوایز را نیز خودشان تامین کردند.

درباره تبلیغات رایگان تلویزیون بیشتر بدانید

تعرفه تبلیغات رایگان تلویزیون

 • اضافه پخش بابت بودجه ها و رزرو سالانه
 • به میزان بودجه پخش برای هر ماه از 40 درصد تا 750 درصد اضافه پخش تعلق خواهد گرفت
 • حمایت از مشاغل آسیب دیده ویروس کرونا
 • تسهیلات 1000 ثانیه رایگان برای صاحبان کالا و برند ملی
 • تسهیلات تشویقی طی سال به میزان 150 درصد
 • 500 درصد اضافه پخش بابت پرداخت های نقدی قراردادها
 • و دیگر خدمات تشویقی هنگامی که صاحب کالا و یا برند به صورت دائم تبلیغات خود را پیگیری کند.
تبلیغات رایگان تلویزیون
تبلیغات رایگان تلویزیون

برخی سوالات درباره طرح تبلیغات رایگان

آیا ساخت تیزر تبلیغات هم رایگان است
خیر، ساخت تیزر تبلیغات به دلیل اینکه شرکت های تبلیغاتی آن را تهیه و تولید می‌کنند هزینه آن متفاوت است به طور مثال هرچقدر تبلیغات با کیفیت تر و دارای جلوه های بصری قدرتمند تری و یا از مدلینگ های بیشتری استفاده شده باشد ساخت تیزر تبلیغاتی نیز هزینه بیشتری نسبت به دیگر تیزر های تبلیغاتی دارد.

در این صورت تبلیغات تلویزیون فقط به صورت رایگان انجام می‌شود زیرا این نوع تبلیغات برای گسترش کسب و کار انجام می‌شود ولی ساخت تیزر تبلیغاتی به عهده صاحبان مشاغل و یا کسانی که می‌خواهند برند خود را ثبت کنند است و شرکت ها وظیفه ساخت رایگان تیزر را ندارند.

تبلیغات رایگان تلویزیون
تبلیغات رایگان تلویزیون

هدف تبلیغات تلویزیونی چیست

تبلیغات رایگان تلویزیون تنها با هدف ترویج بهتر و گسترش کسب و کار بوده و این فرصت را به مشاغل نو پا داده است تا برای معرفی بهتر محصول تلاش خود را کرده و در عوض تمام هزینه های خود را صرف ساخت تیزر قدرتمند کنند تا بتوانند خدمات و یا کالای حود را به خوبی معرفی کنند زیرا این نوع تبلیغات رایگان تلویزیون فقط مناسب صاحبان مشاغلی که تازه پا به عرصه بازار گذاشته اند و می‌خواهند کسب و کار خود را ترویج دهند تهیه و عرضه شده است.

تبلیغات رایگان تلویزیون

تبیغات تلویزیون چه اثری بر صدا و سیما خواهد گذاشت

از دیگر نکات مهم در تبلیغات تلویزیون می‌توان به این مورد توجه داشت که بخش زیادی از درآمد کلی تلویزیون از طریق آگهی های بازرگانی و اسپانسرها بدست می‌آید حال با ارائه آگهی رایگان به محصولات و خدمات ایرانی بحث اینکه این مقدار پول برای تامین درآمد های صدا و سیما از کجا می‌آید و موجب نمی شود سازمان با آگهی های رایگان بخشی از درآمد خود را از دست بدهد.

تبلیغات رایگان تلویزیون

 

رابطه تبلیغات و کسب کار ها در چیست

تبلیغات رایگان تلویزیون به دلیل اینکه کسب و کار خیلی از مشاغل های حتی خانگی را گسترش بخشید مورد توجه خیلی از افراد و کسانی که مشاغلی نو پا را افتتاح کردند قرار گرفت و این طرح اگر با حمایت همگانی مردم همراه شود قدرت بسیار زیادی را به صاحبان برند و معرفان کالا و کسانی که تازه  برای خود کسب و کاری را راه اندازی کردند می‌دهد و به اصطلاح گامی بسیار اساسی در روند رو به بهبود برای کسب و کار های تازه کار است.
و از طرفی دیگر این نوع تبلیغات علاوه بر فروش و تاثیرمستقیم در کسب و کار شما باعث می‌شود تا چرخ اقتصاد رونق بیشتری در بگیرد و هر چه این فروش بیشتر اقتصاد بهتر و در آخر بزرگ تر شدن سفره مردم می باشد.

تبلیغات رایگان تلویزیون
تبلیغات رایگان تلویزیون

ساخت تیزر در تبلیغات رایگان تلویزیون چه تاثیری بر انتقال مطالب به مخاطب دارد

از دیگر مواردی که می‌توان برای تبلیغات رایگان تلویزیون مثال زد ساخت یک تیزر قدرتمند و با کیفیت است یا به عبارتی دیگر هزینه‌ای که برای تبلیغات تلویزیون می‌دهیم را می‌توانیم برای یک ساخت تیزر صرف کنیم که به اصطلاح می‌توان گفت با یک تیر دو نشان را هدف گرفته ایم.
و علاوه بر اینکه این نوع تبلیغات به کسب و کار شما رونق می‌دهد از طرفی دیگر تبلیغات رایگان تلویزیون کمک بسیار زیادی به کسب و کار های محلی شما نیز می‌دهد و شما با تبلیغات رایگان تلویزیون تبلیغات رادیویی هم دریافت خواهید کرد و یک پوئن مثبت برای تبلیغات شما به حساب می‌آید.

آگاهی مردم از تبلیغات رایگان

بسیاری از افرادی که سمت تبلیغاتی تلویزیونی می‌روند از اینکه تبلیغات رایگان تلویزیون وجود دارد بی‌خبرند و از اینکه بخواهند این کار را انجام دهند واهمه دارند در صورتی که اصلا همچین چیزی نیست و این نوع تبلیغات حمایت بسیار زیادی از کسب و کار می‌کند و به آانها رونق زیادی می‌دهد و از طرفی می‌توان گفت تبلیغات تلویزیونی محیط را برای انجام دیگر تبلیغات نیز باز می‌کند و برای اینکه بتوان از این فرصت استفاده کرد باید وارد این عرصه شد و با پرس و جو از متخصصان از این حوزه تبلیغاتی مناسب برای خود دست و پا کرد و از تبلیغات رایگان تلویزیون به دیگر تبلیغات دست یابی پیدا کرد تا بتوان کسب و کار خود را هر روز از قبل بزرگ‌تر و وسیع‌تر کرد.

چگونه خدماتی در تبلیغات رایگان تلویزیون برای ما انجام می‌شود

از دیگر مواردی که می‌توان درباره تبلیغات رایگان نام برد این است که این نوع تبلیغات صرفا با هدف گسترش کسب و کار شما تولید شده و از هیچ استفاده دیگری مانند ساخت رایگان تیزر تبلیغاتی و یا ساخت و انجام عکاسی هیچ وقت به صورت رایگان صورت نمی‌گیرد و از روی دیگر این تبلیغات برای شما از مزایای بی‌شماری همراه است و به خودی خود برای شما سودمند است.

تبلیغات تلویزیونی

از دیگر مزایای تبلیغات رایگان تلویزیون استفاده از طراحی های متنوعی است که تلویزیون در اختیار ما قرار داده است زیرا اگر بخواهیم از تبلیغات استفاده کنیم ساخت تیزر تبلیغاتی، ساخت انواع موشن‌گرافی های متنوع با کیفیت بالا و کلی مزایای بی‌شمار دیگر که از تبلیغات تلویزیون می‌توانیم بدست آوریم تا در نهایت فروش بهتر و معرفی گسترده تر محصولاتمان در بین مردم است.
از روی دیگر تبلیغات را می‌توان به یکی از عناوین مهم در کسب و کار شناخت زیرا بدون تبلیغات نمی‌توان محصولی را که دارید به دیگران معرفی کنید و اگر نتوانید محصولتان را به دیگران معرفی کنید پس فروشی نخواهید داشت و این یعنی قبول یک شکست می باشد.

تبلیغات رایگان تلویزیون
تبلیغات رایگان تلویزیون

تبلیغات و اثراتی که بر خدمات شما دارد

تبلیغات رایگان تلویزیون توان این را دارند که کسب و کار شما در چند ثانیه که تبلیغاتتان پخش می‌شود به اصطلاح از زمین تا آسمان ارتقا بدهند و مرتبا این پیشرفت کاری ادامه پیدا کند تا به حدی که رقبای شما خود به خود از گوی رقابت کنار بروند و این به شرطی است که تبلیغات شما ادامه دار و پیوسته و انجام شود.
و حالا اینجا سوالی که پیش می‌آید این است که آیا اگر در تبلیغاتمان استمرار نداشته باشیم باعث کاهش بازدید می‌شود؟
بدون شک همینطور است هرکاری بدون استمرار منجر به شکست می‌شود تبلیغات هم به همین صورت است اگر در تبلیغاتمان استمرار نداشته باشیم موجب می‌شود تا محصولاتمان توسط مخاطبان هدف به فراموشی سپرده شود و دیگر بازده قبلی را نداشته باشد.

تبلیغات رایگان تلویزیون

پایه و اساس طرح حمایت کسب و کار ایرانی

تبلیغات رایگان تلویزیون بنا بر اینکه مشاغلی نوپا مانند کسب و کار های تازه کار و یا افرادی که خدماتی را به تازگی می‌خواهند ارائه بدهند راه اندازی شده و این مسیر به طور جدی برای کسب و کار های جدید لازم است برای اینکه بتوانید از تبلیغات رایگان تلویزیون استفاده کنید باید به آژانس های تبلیغاتی مراجعه کنید که حیطه نما گستر یکی از این آژانس های تبلیغاتی موفق در این زمینه مجموعه حیطه نما گستر است برای سفارش و انجام هماهنگی ها با شماره های تماس در سایت ارتباط برقرار کنید.

تبلیغات رایگان تلویزیون
تبلیغات رایگان تلویزیون

برای دیدن دیگر خدمات ما می‌توانید تبلیغات تلویزیون و ساخت تیزر تبلیغاتی را نیز مشاهده کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و خواندن مطالب درباره تبلیغات به دیگر مقالات ما سر بزنید.نمونه سایت پرطرفدار خارجی tvadvertising.co.uk

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟