انواع روش های تبلیغات در اینستاگرام

اسپانسر اینستاگرام 

این تبلیغات را خود اینستاگرام انجام میدهد یعنی لازم نیست شما پیج مناسب را پیدا کنید . شما ویدیو یا بنر خود را به اینستاگرام می دهید و فیلترهای مورد نظرتان را اعمال میکنید. هزینه این گونه تبلیغات متاسفانه باید به دلار به خود اینستاگرام توسط داشبورد تبلیغات فیسبوک پرداخت شود که با توجه به نرخ تبدبل ارز، اصلا به صرفه به نظر نمی آید، از طرفی دور زدن تحریم ها و یافتن واسطه برای اجرای این تبلیغات هم موانعی دیگر در این راه حساب میشوند.

استفاده از ربات های اینستاگرام 

شاید تجربه استفاده از این ربات ها را داشته باشید و تا مدتی هم از آن ها نتیجه گرفته باشید در این صورت بی شک دیدید که نتایج خیلی زودگذر هستند و در طولانی مدت ضررهایی مثل پایین آمدن نرخ تعامل به دنبال دارند ، آن موقع است که شما باید به دنبال حذف فالوورهای فیک باشید . از طرفی هوش مصنوعی و الگوریتم اینستاگرام به سرعت تشخیص می دهد که پیج شما فعالیت ربات گونه دارد و ممکن است آن را مسدود و محدود کند . پس استفاده از این ربات ها روش چندان کارآمدی محسوب نمیشود.

اینفلوئنسرهای اینستاگرام 

اینفلوئنسرها افراد معروف در اینستاگرام با تعداد فالوورهای بالا هستند . تبلیغات اینستاگرامی با این روش ، در صورتی که به درستی انجام شوند کاملا نتیجه بخش خواهند بود.

این افراد میتوانند شما و برندتان را خیلی زود مشهور و شناخته شده کنند و فروش شما را بالا ببرند . 

ما به شما کمک میکنیم کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ را به بهترین و موثرترین شکل اجرا کنید.

اینستاگرام

نتیجه گیری 

همینطور که دیدید راه های متفاوتی برای تبلیغ در اینستاگرام وجود دارند اما مهم است که با توجه به نیازهای خود و مزایا و معایب این روش ها، راهی را انتخاب کنید که بهترین نتیجه ممکن را به دنبال داشته باشید.

تیم ما اینجاست تا به شما در اجرا کردن بهترین روش یعنی اینفلوئنسر مارکتینگ کمک کند تا با انجام درست آن ، بهترین نتیجه را مشاهده کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟