چگونه در اینستاگرام بلاک نشویم؟

چگونه بلاک نشویم

از سال های اخیر تا حالا که شبکه اجتماعی اینستاگرام در بین کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار شده است بازار تبلیغات و اسپمرهای اینترنتی هم زیاد شده است و از طریق همین شبکه اجتماعی بسیار محبوب و کاملا رایگان، پول های زیادی را در می آورند.

فعالیت این افراد در اینستاگرام باعث تبدیل شدن این شبکه اجتماعی همگانی به محیط تجاری شده است و از حال و هوای گذشته خارج شده است.

از این رو مدیران اینستاگرام در صدد حل این مشکل و جلوگیری از سواستفاده های این افراد هستند.

بعد از ساخت اینستاگرام چه کار کنیم؟

بعد از ساخت اکانت اینستاگرام سعی کنید که پروفایلتان را کامل کنید یعنی نام و نام خانوادگی به همراه توضیحات در بیوگرافی خود، به طور مثال اگر تخصص خاصی دارید یا به چیزهای خاصی علاقه دارید می تونید در قسمت بیوگرافی خود آن ها را بنویسید.

همچنین راه های ارتباطی خود را هم می توانید بنویسید و در قسمت وب سایت اگر سایتی ندارید می توانید آدرس تلگرام خود یا صفحه های خود در شبکه های اجتماعی دیگر را مثل فیسبوک بنویسید.

در روزهای آغازین ورود به اینستاگرام سعی کنید افراد دیگر را زیاد فالو و لایک نکنید و به طور کاملا طبیعی این کارها را انجام دهید و قوانین اینستاگرام را رعایت کنید.

چگونه در اینستاگرام بلاک نشویم؟

سعی کنید به طور طبیعی و مثل افراد دیگر از اینستاگرام خود استفاده کنید مثلا روزی یک الی دو عدد پست بگذارید، به صفحه فالوئر های خود بروید و عکس هایشان را لایک کنید.

کسانی که جزء فالوئر های شما نیستند را در پستی منشن نکنید حتی اگر می خواهید فالوئر های خود را منشن کنید در هر پست نباید بیش از پنج نفر را منشن کنید.

کلا باید سعی کنید مثل اسپمرها رفتار نکنید، مثلا تعداد زیادی کامنت را در مدت زمانی کوتاه زیر پست ها نگذارید، تعداد زیادی از افراد را در مدت کوتاهی فالو نکنید و عکس های زیادی را در روز لایک نکنید.

چگونه در اینستاگرام بلاک نشویم؟
چگونه در اینستاگرام بلاک نشویم؟

چه نکاتی را رعایت کنیم تا در اینستاگرام بلاک نشویم؟

هنگام ثبت نام در اینستاگرام حتما از شماره واقعی خود استفاده کنید، اگر همراه اول یا ایرانسل دارید فرقی نمی کند حتما از آن ها استفاده کنید و از شماره تلفن های مجازی به هیچ عنوان استفاده نکنید.

چون در بعضی از مواقع ممکن است برای فعال سازی اکانت خود از سوی اینستاگرام شماره فعال سازی به شماره شما ارسال شود و در صورتی که شماره اشتباه یا شماره مجازی داده باشید با مشکل بزرگی مواجه خواهید شد.

کامنت های کراری نگذارید، چون این کار باعث می شود که اینستاگرام روی شما حساس شود و شما را به عنوان اسپمر شناسایی کند.

برای ورود به اینستاگرام خود سعی کنید همیشه از یک دستگاه استفاده کنید، به طور مثال اگر همیشه از گوشی خود برای ورود به اینستاگرام خود استفاده می کردید از این به بعد هم از طریق گوشی خود به اینستاگرامتان وارد شوید.

شرکت تبلیغاتی حیطه نما گستر

منبع: https://medium.com/@clinguen/how-to-avoid-getting-banned-blocked-or-disabled-by-instagram-3787bb646434

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

error: Content is protected !!
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟