اکانت اینستاگرام چگونه بسازیم؟

create account

شما میتوانید از طریق خود اپلکیکیشن اینستاگرام پیج بسازید و تمامی اکانت‌ها را مدیریت کنید

چگونه اکانت اینستاگرام بسازیم؟

 برای ساختن اکانت اینستاگرام شما می‌توانید از طریق وبسایت و یا اپلیکیشن این شبکه اجتماعی اقدام کنید.

هر دو روش ساخت اکانت شبیه به هم هستند و تفاوتی با هم ندارند. مراحل ساخت اکانت اینستاگرام به این صورت است که : آخرین نسخه اپلیکیشن اینستاگرام را با توجه به نوع device ، از اپل استور یا پلی استور دانلود کنید. با باز کردن اپ، بر روی “Sign Up” کلیک کنید.

sign up
sign up

در صفحه باز شده شماره تلفن همراه و یا ایمیل خود را وارد کرده و بر روی “Next” کلیک کنید.

در این مرحله نام و رمز عبور خود را وارد کرده و بر روی “Next” کلیک کنید. در این مرحله نام کاربری شما با توجه به نامی که وارد کرده‌اید، برای‌تان نمایش داده می‌شود. در صورتی که با آن موافق هستید، بر روی “Next” کلیک کنید، در غیر این صورت “Change username” را انتخاب کنید. در صورت انتخاب “Change username”، نام کاربری دلخواه خودتان را وارد کرده و بر روی “Next” کلیک کنید.

username and password
username and password

در این مرحله اکانت اینستاگرام شما ایجاد شده و تعدادی درخواست مانند قرار دادن عکس پروفایل و همگام کردن مخاطبین نشان داده می‌شود که می‌توانید آن‌ها را جواب دهید و یا نادیده بگیرید. 

instagram
instagram
instagram page
instagram page

به چه نکاتی برای ساخت اکانت اینستاگرام باید توجه کرد؟ 

در صورتی که در فیس بوک حساب کاربری خود را دارید، می‌توانید با انتخاب گزینه “Log In with Facebook” توسط فیس بوک، حساب کاربری اینستاگرام خود را ایجاد کنید. در صورتی که از شماره تلفن همراه خود برای ثبت نام استفاده کرده‌اید، یک پیام حاوی کد برای‌تان ارسال می‌گردد که باید آن را در برنامه وارد کنید. در صورتی که توسط ایمیل، اکانت اینستاگرام خود را ساخته‌اید، حتما از بخش ویرایش پروفایل، شماره تلفن همراه خود را برای بالا بردن امنیت، وارد نمایید. امکان تغییر دادن نام پروفایل پس از ساخت اکانت برای کاربر وجود دارد. نام کاربری شما نباید توسط فرد دیگری انتخاب شده باشد. در صورتی که نمی‌خواهید شماره تلفن مخاطبین شما با اینستاگرام همگام شود، بر روی گزینه “Skip” کلیک کنید.

 چگونه چند پیج اینستاگرام داشته باشیم؟ 

خوشبختانه اینستاگرام این قابلیت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا هر شخص بتواند چند اکانت اینستاگرام برای خودش داشته باشد و بدین ترتیب از طریق خود اپلکیکیشن به مدیریت تمامی اکانت‌ها بپردازد. برای داشتن چند اکانت اینستاگرام مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید: از آپدیت بودن اینستاگرام خود با استفاده از گوگل پلی و یا اپل استور مطلع شوید. برنامه را باز کرده، وارد پروفایل خود شده و بر روی آیکون سه نقطه برای بازگشایی منو کلیک کنید.

add account instagram
add account instagram

setting
setting

در انتهای لیست این منو، گزینه “Add Account” را انتخاب کنید. اطلاعات دومین حساب کاربری خود را وارد کرده و بر روی گزینه “Log In” کلیک کنید.

add account
add account

 به چه نکاتی برای ساخت چند پیج اینستاگرام باید توجه کرد؟

 اکانت‌های دیگر شما می‌توانند از پیش ساخته شده باشند و یا در همان لحظه ایجاد گردند. برای دسترسی به اکانت‌های خود در اینستاگرام باید وارد پروفایل خود شوید و از آن‌جا با کلیک بر روی نام کاربری خود که در بخش بالا سمت چپ رابط قرار گرفته، بین حساب‌های مختلف سوییچ کنید. در صورتی که می‌خواهید از یک اکانت به طور کل خارج شوید و آن اکانت از لیست حساب‌های اتصالی شما حذف گردد، هنگامی که وارد پروفایل شده‌اید، از منوی آپشن گزینه “…Log Out of” را انتخاب کنید. برای خارج شدن از تمامی اکانت‌های موجود، وارد منوی آپشن شوید و از آن‌جا بر روی گزینه “Log Out All Accounts” کلیک کنید. با این کار شما می‌توانید دوباره بدون وارد نمودن اطلاعات حساب کاربری مانند رمز عبور، وارد اکانت شوید. برای از بین بردن این امکان با کلیک بر روی آیکون سه نقطه، گزینه “Remove” را انتخاب کنید.

شرکت تبلیغاتی حیطه نما گستر

منبع: https://help.instagram.com/155940534568753

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

error: Content is protected !!
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟