عکاسی صنعتی در دنیای بزرگ تبلیغات

عکاسی صنعتی

در دنیای وسیع و بزرگ تبلیغات، امروزه وجود عکس های زیبا و با کیفیت که توسط یک عکاس حرفه ای گرفته شده است در واقع شناسنامه کاری و هویت یک برند به حساب می آید . ما سعی میکنیم تا شما را با عکاسی صنعتی که یکی از ملزومات تبلیغات برای هر کسب و کاری محسوب می شود آشنا کنیم . این سبک عکاسی شاخه های زیادی دارد که در مقالات بعدی به شرح بعضی از این عنوان ها می پردازیم و در آخر لزوم همکاری شما با یک عکاس حرفه ای تبلیغاتی را بیان میکنیم . یادتان باشد هر عکس به جای هزاران کلمه توضیح میتواند حرف برای گفتن داشته باشد .البته محتواهای دیگه ای مثل تیزر تبلیغاتی ، موشن گرافی، پادکست و … نیز میتوانند به آگاهی مردم از نام برند شما کمک کنند . شما میتوانید شناسنامه کاری برندتان را ، در شرکت تبلیغاتی حیطه نما ثبت کنید و به ثمر برسانید.

عکاسی صنعتی چیست ؟

عکاسی صنعتی، زمینه وسیعی است که چندین شاخه از عکاسی زیر آن قرار می‎گیرند. عکاسی صنعتی به شاخه‎ هایی از عکاسی با اهداف تجاری اشاره دارد تا یک کالا یا برند یا حتی یک فرد تبلیغ ، یا یک کالا یا خدمات به فروش برسند.
به عبارت دیگر هر نوع عکاسی که عکس‎برداری با هدف فروش صورت گیرد در زیر شاخه عکاسی صنعتی قرار می‎گیرد. عکاسی صنعتی عکس‎برداری از محصولات، خدمات و حتی افراد مشهور را در بر می‎گیرد تا در تبلیغات هایی مانند مجلات، روزنامه‎ ها، کاتالوگ‎ های تبلیغاتی و موارد دیگر از این تصاویر برای تبلیغ مشتریان یا محصولات و خدمات آن‎ها استفاده شود.

تصاویر زیبا و با کیفیتی که بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی، کاتالوگ‎ های محصولات، وب‎سایت‎ های تجاری، موارد تبلیغاتی و …مشاهده می‎کنید زیرشاخه عکاسی صنعتی محسوب می‎شوند. این سبک از عکاسی به طور کلی به منظور بالا بردن سطح فروش و ایجاد آگاهی از برند در مشتری برای تبلیغ یک کالا یا خدمات استفاده می‎شود.

عکاسی صنعتی حیطه نما از محصولات شرکت مکس
عکاسی صنعتی حیطه نما به سفارش شرکت مکس

عکاسی صنعتی (industrial photography ) ذات یک محصول یا خدمات را گرفته و آن را از طریق تصاویر به نمایش می‎گذارند. این تصاویر به طور آشکاری تمام چیزی که یک برند یا خدمات با آن معنا پیدا می‎کند را نشان می‎دهند.
هدف مهم این نوع عکاسی ، نشان دادن وقایع و به نمایش گذاشتن جلوه‎ های واقعی یک محصول است. یک عکاس حرفه ‎ای در زمینه صنعتی، عکس محصول را به نحوی می‎گیرد تا خصوصیات و ویژگی‎های مهم آن را به تصویر بکشد.
در این سبک از عکاسی، کلیه قدم‎ های لازم به شکل دقیق و از روی برنامه‎ ریزی برداشته می‎شود و عکاس سعی می‎‌کند تا با استفاده از مهارت خود همه چیز را تحت کنترل بگیرد و نتایج کاملا دقیقی ثبت کند، چون هدف ، به نمایش گذاشتن کالا به نحوی است که تصویر بازتابی از واقعیت محصول به شمار رود. البته این گفته به معنای بی‎ روح بودن تصاویر نیست بلکه خواسته و نیاز کارفرما است که به چه نحو محصول خود را به تصویر بکشد.

شما نیز میتوانید برای تبلیغات کسب و کارتان از عکاسی صنعتی با شرکت تبلیغاتی حیطه نما گستر شروع کنید.

برای مشاهده مقالات بیشتر به صفحه وبلاگ سر بزنید.

شرکت تبلیغاتی حیطه نما گستر

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

error: Content is protected !!
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟