تیک آبی اینستاگرام را چگونه دریافت کنیم؟

blue tick

نشان تأیید اینستاگرام به چه معناست؟

تیک آبی اینستاگرام به یکی از محبوب ترین نمادهای دنیای اجتماعی تبدیل شده است. این نشان که در کنار نام کاربر قرار دارد، نشان می‌دهد که این حساب ” یک شخصیت مشهور، یک فرد مشهور یا یک مارک جهانی” است.

در واقع برای مشخص کردن واقعی از تقلبی طراحی شده است. اولین بار توسط افراد مشهور استفاده شد تا طرفداران مطمئن باشند که پروفایل صحیحی را که جستجو می کردند پیدا کرده اند.

تیک آبی، اعتبار را نشان می دهد و به ایجاد نام تجاری شما کمک می کند.

چگونه می‌توان تیک آبی دراینستاگرام دریافت کرد؟

قبل ازسال 2018 ، شما راهی برای درخواست کردن تیک آبی نداشتید، فقط باید امیدوار بودید که حساب شما توسط اینستاگرام انتخاب شود یا به اندازه کایلی جنر معروف شودید، اما اکنون کاربران توانایی درخواست دارند.

مراحل دریافت تاییدیه بصورت زیر است:

تیک آبی اینستاگرام
مرحله 1
تیک آبی اینستاگرام
مرحله 2

مرحله 1: به تنظیمات خود بروید و روی “Account” کلیک کنید

مرحله 2: سپس بر روی “Request Verification” کلیک کنید

تیک آبی اینستاگرام
مرحله 3

تیک آبی اینستاگرام
مرحله 4

مرحله 3: سپس به صفحه درخواست هدایت می شوید که در اینجا باید موارد زیر را پر کنید:

 • نام کاربری
 • نام و نام خانوادگی
 • شناخته شده به عنوان ( نام واقعی خود را قرار دهید یا اسمی را که مردم شما را با آن می شناسند) بگذارید
 • دسته حساب
 • عکس شناسه عکس صادر شده توسط دولت خود را بارگذاری کنید (به عنوان مثال گذرنامه ، مجوز یا عکس / کارت شناسایی)

مرحله 4: مرحله آخر فشار دادن ارسال و امید به بهترین حالت است.

سپس برنامه شما توسط اینستاگرام بررسی می شود، که بعداً در صورت موفقیت آمیز بودن یا عدم درخواست تاییدیه شما، به شما اطلاع می دهد. فوراً انتظار پاسخی نداشته باشید و به یاد داشته باشید که اینستاگرام هرگز از شما نمی خواهد که هزینه این کار را بپردازید یا درباره آن ایمیل ارسال کنید. اگر چیزی از این قبیل دریافت کنید، احتمالاً کلاهبرداری است.

چگونه اطمینان حاصل کنم که درخواست من موفقیت آمیز است؟

هرکسی که درخواست تیک آبی کند، آن را دریافت نمی کند. با این حال پیروی از این نکات بهترین شانس را در دستیابی به همه تیک های مهم آبی به شما می دهد.

 1. قانون شکن نباشید : شما باید شرایط استفاده از اینستاگرام و دستورالعمل های آن را داشته باشید. اگر اینستاگرام بخواهد یک نشان تأیید به شما تحویل دهد، آنها از شما می خواهند که قوانین آنها را دنبال کنید.
 2. اصیل باشید : اینستاگرام می خواهد شما همان باشید که واقعاً می گویید. که شامل شخص حقیقی بودن (بدون ربات مجاز) ، تجارت ثبت شده یا برند است.
 3. علنی باشید : اگر مشتاق آن نشان تأیید هستید، مطمئناً حساب شما از قبل برای همه قابل مشاهده است. در غیر این صورت اینستاگرام درخواست شما را رد می کند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که حساب کاربری شما در دسترس عموم است.
 4. کامل باشید : اطمینان حاصل کنید که تنظیمات مشخصات اینستاگرام خود را کاملاً به پایان رسانده اید، این شامل داشتن یک بیوگرافی جذاب است که به کاربران کمک می کند تا شما را در مورد چه چیزی مورد توجه قرار دهند، یک عکس نمایه که شما را نشان می دهد و البته حداقل یک پست .
 5. حضوری چشمگیر داشته باشید : ینستاگرام فقط در صورتی درخواست تیک آبی شما را تأیید می کند که شما شخص، برند یا موجودی کاملاً شناخته شده و بسیار جستجو شده باشید.
 6. عدم تبلیغ متقابل : هیچ لینک دیگری را در بیوگرافی خود قرار ندهید، و افراد را به سمت سایر حساب های رسانه های اجتماعی خود هدایت کنید تا افراد شما را دنبال کنند. فقط مواردی مانند وب سایت، فروشگاه، وبلاگ و غیره خود را لینک دهید تا افراد کشف کنند.

تیک آبی اینستاگرام

رد شدن درخواست تیک آبی

اگر درخواست شما رد شد، تسلیم نشوید!

بعد از 30 روز می توانید دوباره درخواست دهید. در آن دوره زمان زیادی برای بهبود نمایه شما، رشد مخاطبان و ارتقا نمایه شما وجود دارد.اگر فردی موفق هستید و تیک آبی اینستاگرام خود را دریافت می کنید، مطمئن شوید که آن را گم نمی کنید، برای بدست آوردن آن سخت کار کرده اید.

منبع:www.vamp-brands.com

برای مشاهده مقالات بیشتر به صفحه وبلاگ سر بزنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

error: Content is protected !!
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟