امنیت پیج اینستاگرام و راهکارها

امنیت پیج

اینستاگرام یک روش عالی برای به اشتراک گذاشتن عکس با دوستان، خانواده و سایر نقاط جهان است، اما همچنین می تواند شما را در برابر خطرات حریم خصوصی و امنیتی قرار دهد. گرچه لازم نیست اینگونه باشد. محافظت از پیج خود آسان است و همچنان می توانید از آنچه اینستاگرام ارائه می دهد بیشترین بهره را ببرید.

در اینجا پنج روش برای ایمن نگه داشتن حساب خود آورده شده است. دستورالعمل های جداگانه ای برای وب و برنامه های تلفن همراه و نمادهای مختلفی وجود دارد که برنامه های iOS و Android با هم متفاوت هستند.

برای ورود بی خطر به اینستاگرام از احراز هویت دو عاملی استفاده کنید

احراز هویت دوعاملی یک ویژگی امنیتی جدید است که هربار از دستگاه ناشناخته ای به حساب اینستاگرام خود وارد می شوید، از حساب شما محافظت می‌کند. یعنی اگر کسی رمز ورود شما را داشته باشد اما به تلفن شما دسترسی نداشته باشد، نمی تواند وارد حساب شما شود در اینجا دستورالعمل های گام به گام آورده شده است.

به نمایه اینستاگرام خود بروید و روی دکمه تنظیمات ضربه بزنید. سپس به پایین پیمایش کنید و روی تأیید هویت دو عاملی ضربه بزنید.

روی نوار لغزنده روی موقعیت «روشن» ضربه بزنید.

اگر شماره تلفن تأیید شده حساب شما نیست، از شما خواسته می شود شماره ای وارد کنید. پس از وارد کردن شماره تلفن خود، روی دکمه بعدی ضربه بزنید.

اکنون وقتی از طریق دستگاه ناشناخته وارد حساب اینستاگرام خود می شوید ، از شما خواسته می شود کد امنیتی را که با پیامک دریافت می کنید وارد کنید.

انتخاب کنید چه کسی پست های شما را با یک حساب خصوصی ببیند

به طور پیش فرض، هر حساب اینستاگرام برای همه کاربران قابل مشاهده است. تغییر به یک حساب خصوصی به شما امکان می دهد افرادی را که محتوای شما را می بینند کنترل کنید.

با یک حساب خصوصی، می توانید بدون مسدود کردن فالورها، آنها را حذف کنید. تنظیم حساب خود به حالت خصوصی، ساده است. از صفحه نمایه خود به چرخ دنده “تنظیمات” بروید و “حساب خصوصی” را به موقعیت “روشن” تغییر دهید. این یک روش خیلی مهم جهت برقراری امنیت پیج شما است.

کامنتی را که می خواهید مشاهده کنید کنترل کنید

کامنت جایی است که اکثر مکالمات در اینستاگرام اتفاق می افتد، بنابراین برای شما مهم است که با کامنت ها در مورد پست های خود احساس راحتی کنید. اگر نظری را در مورد پست خود نمی خواهید، می توانید با کشیدن انگشت به چپ و ضربه زدن روی نماد سطل زباله ، آن را حذف کنید.
اگر می خواهید همه نظرات مربوط به یک پست را غیرفعال کنید، قبل از ارسال روی “تنظیمات پیشرفته” ضربه بزنید و “خاموش کردن کامنت” را به موقعیت “روشن” تغییر دهید.

از مسدود کردن و گزارش دادن نترسید

اینفلوئنسرها ممکن است زمان حذف فالوور خود از بد جلوه دادن و از دست دادن شهرتی که برای ایجاد آن سخت تلاش کرده اند، ترسیده باشند. با این حال ، هیچ فردی نباید در مورد مسدود کردن هرکسی که تهدید می کند، هیچ گونه تردیدی داشته باشد.

در صورت مواجه ها با اظهارات نفرت انگیز و برچسب گذاری در مطالب بسیار توهین آمیز یا افتراآمیز، موضع گیری در مورد کسانی که می توانند به شهرت آسیب برسانند مهم است زیرا باعث اختلال در امنیت پیج شما می‌شوند. حتی اگر فقط یک پروفایل شخصی باشد، هرگز دیدن چنین مطالب ناخوشایند خوب نیست. گزارش هر چیزی که ممکن است به عنوان جرم طبقه بندی شود ، مهم است.

اطمینان حاصل کنید که حساب ایمیل شما امن است

ایمیل شما کمی شبیه دروازه ورود به حسابهای آنلاین شماست، اگر کسی به آن دسترسی داشته باشد، تقریباً به همه موارد دیگری که از ایمیل خود برای آن استفاده کرده اید نیز دسترسی دارد. بنابراین مطمئن شوید که ایمن است.

اکثر ارائه دهندگان ایمیل، سیستم هایی برای جلوگیری از ورود به سیستم ناخواسته و ارائه اقدامات امنیتی مانند رمزگذاری ایمیل و احراز هویت دو عاملی دارند. اگر واقعاً می خواهید حساب اینستاگرام خود را ایمن نگه دارید ، باید اطمینان حاصل کنید که حساب ایمیل شما به همان اندازه ایمن است.

منبع:www.later.com

برای مشاهده مقالات بیشتر به صفحه وبلاگ سر بزنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

error: Content is protected !!
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟