اینستاگرام خود را ایمیل دار کنید.

email in instagram

ایمیل بسازید و آن را روی اکانت اینستاگرام خود وارد کنید.

email in insta
شرکت تبلیغاتی حیطه نما گستر

ساخت ایمیل به معنی تایید اعتبار شما از سمت گوگل است. که امنیت اکانت اینستاگرام شما را بالا میبرد دنبال امنیت اکانتت باش .

ایمیل  یکی از اصول های امنیتی و ثبت نام در instagram می‌باشد درواقع شما با ایمیل می‌توانید به راحتی در اینستاگرام ایجاد اکانت کنید اما ایمیل جنبه امنیتی هم دارد مثلا اگر اکانت اینستای شما هک شده باشد و یا در آینده این اتفاق بر روی اکانتتان بیافتد در صورت تایید کردن ایمیل ثبت شده داخل اکانتتان به راحتی می‌توانید پیج هک شده تان را بازگردانی کنید اما جنبه امنیتی ایمیل در اینستا فقط به مسائل هک در اینستاگرام مختص نمی‌شود.

همچنین اگر رمز عبور اینستاگرام خود را از یاد ببرید میتوانید از طریق ایمیل آن را عوض کنید و دوباره رمز ست کنید .

ثبت ایمیل در اینستاگرام را می‌توانید به دو صورت انجام دهید اول این که هنگام ورود در اینستاگرام ایمیلتان را وارد کرده و با ثبت ایمیل وارد شوید و دوم اینکه بعد ورود و یا هر موقعی که خودتان خواستید داخل اکانت اینستاگرامتان ایمیل ثبت کنید و یا با وارد کردن یک ایمیل دیگرایمیل ثبت شده در اکانتتان را تغییر دهید.

ایمیل اختصاصی خود را روی اکانت اینستا خود ست کنید ، در غیر اینصورت به دنبال امنیت در اینستا نباشید ، در اینستا امنیت و حریم شخصی شما بسیار اهمیت دارد . برای مثال شما تصور کنید که مغازه ای دارید و در آن را قفل نکنید !

این فکر وحشتناک به نظر میرسد حالا به علاوه ی بر قفل نکردن در مغازه ، نداشتن دوربین را اضافه کنید ، و به راحتی حکم ورشکستگی خودتان را امضاء کنید .

در اینستا هم این امر همواره باید در حوضه دیدتان و با اهمیت باشد و از آنجایی که اینستاگرام برای شما شعبه ی دوم شغلتان است ، همواره برای آن به دنبال امنیت در فضای مجازی باشید.

برای ست کردن ایمیل خود در اینستا از طبق تصاویر عمل کنید.

email4
(1)
email3
(2)
email2
(3)
email1
(4)
email
(5)

ایمیلتان را در قسمت نشان داده شده وارد کنید و امنیت پیج خود را در دست داشته باشید.

شرکت تبلیغاتی حیطه نما گستر

برای مشاهده مقالات بیشتر به صفحه وبلاگ سر بزنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟