هشتگ چیست؟ و نقش آن در اینستاگرام.

هشتگ

هشتگ برچسبی برای محتوا است و به افرادی که به یک موضوع خاص علاقه مند هستند کمک می‌کند تا به سرعت مطالب مربوط به همان موضوع را پیدا کنند.

هشتگ ها بیشتر در شبکه های اجتماعی استفاده می شوند. آنها در توییتر به شهرت رسیدند، اما اکنون می توانید از هشتگ در سایرشبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، فیس بوک ، Pinterest و + Google استفاده کنید.

هرشخصی که محتوایی به اشتراک بگذارد، می تواند برچسب هشتگ مرتبط به موضوع آن محتوا را به پیام خود اضافه کند و افرادی که به دنبال آن موضوع هستند، می‌توانند برای یافتن محتوای مربوط به آن موضوع، در آن رسانه اجتماعی، برچسب را جستجو کنند.

هشتگ

هشتگ ها به داستان های بزرگ خبری محدود نمی‌شوند. بازاریابان مشاغل کوچک نیز این کد را شکسته و روش های ابتکاری استفاده از هشتگ را کشف کرده اند.

نکاتی در مورد هشتگ

  • برای ایجاد آن، با یک علامت # شروع کنید و آن را مستقیماً با حروف و یا اعداد دنبال کنید.
  • می تواند یک کلمه، مخفف، ترکیبی از حروف و اعداد یا عبارتی باشد.
  • اگر یک عبارت باشد، بین کلمات فاصله ای وجود نخواهد داشت. همه حروف و اعداد باید بدون فاصله با هم نوشته شوند.
  • در هشتگ خود نمی توانید علائم نگارشی یا علامت گذاری داشته باشید (غیر از نماد # در ابتدا).
  • اعداد خوب هستند، اما باید حداقل یک حرف با اعداد داشته باشید، نمی توانند کاملاً از اعداد تشکیل شوند.
  • معمولاً آن را به انتهای پیام ها اضافه می کنند. اما می توانید آن را در هر مکانی از پیام که منطقی است اضافه کنید، به شرطی که قابل خواندن باشد.
  • آن را تا حد ممکن کوتاه نگه دارید. این موضوع به ویژه برای توییتر که تعداد شخصیت شما محدود است بسیار مهم است. بهتر است یک کلمه، عبارت یا مخفف قابل درک باشد.

و در آخر…

در صورتی که فقط جهت جلب توجه، هشتگی را برای یک محتوا غیرمرتبط استفاده کنید، عمل ناپسندی در نظر گرفته می شود. همیشه مطمئن شوید که محتوای شما مربوط به هشتگی است که استفاده می کنید. در غیر این صورت، ممکن است افراد شما را به عنوان اسپمر بودن گزارش دهند.

نحوه استفاده از هشتگ در اینستاگرام

اگر قصد دارید برای پست خود برچسب انتخاب کنید، زمانی که یک پست جدید ایجاد می‌کنید و شروع به تایپ کردن کپشن می‌کنید با تایپ کردن نماد # یک هشتگ ایجاد کنید، اینستاگرام برچسب ها را بر اساس محبوبیت شما به شما پیشنهاد می دهد. سپس با انتخاب هرکدام از آن ها، برای پست شما ثبت می‌شود.

توجه داشته باشید، فقط تا زمانی که حساب شما عمومی است، هرکسی که به جستجوی آن موضوع بپردازد ممکن است پست اینستاگرام شما را پیدا کند.

همین قضیه تاثیر بسزایی در افزایش بازدید پیج شما و پست های شما دارد.

پیشنهاد اینستاگرام هنگام تایپ motivation# به معنای انگیزه را بررسی کنید:

اگر قصد جست و جو در مورد موضوع خاصی را دارید، بهترین مکان برای جستجو در برگه “Explore” اینستاگرام است. در اینجا، پست های محبوب مورد پسند افرادی را که پست های آنها را دوست داشته اید ، یا پست هایی را که توسط تعداد زیادی از افراد جامعه اینستاگرام دوست دارند ، پیدا خواهید کرد.

فقط کافیست موضوع مورد نظر خود را در قسمت ذره بین تایپ کنید.

منبع:www.smallbiztrends.com

برای مشاهده مقالات بیشتر به صفحه وبلاگ سر بزنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

error: Content is protected !!
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟